Başakşehir Halı Yıkama

 

Hemen Arayın : 0850 346 98 46

 

Eğer siz de Bahçelievler’de ikamet ediyor ve halılarınızın bu profesyonel temizliği hak ettiğini düşünüyorsanız hemen bizi arayın.

Evinizde kullandığınız halılar belirli bir zaman sonra kirlenebilmektedir.

Farka gözatın;

HALI YIKAMA MAKİNALARIMIZ 

Gelişen ve yenilenen teknoloji ile birlikte hayatımız da birçok değişim meydana gelmektedir.

Bu değişimlerin başında ise halılarımızın hijyenik bir şekilde yıkanması için geliştirilmiş

olan özel halı yıkama firmaların kullanmış olduğu makineler gelmektedir.

⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕

 

PROFESYONEL HALI YIKAMA 

Günümüzde birçok kişi halıları kendi imkanları ile yıkamak yerine halı yıkama firmalarına götürmektedir.

Bu hizmeti sunan Başakşehir halı yıkama firması olarak faaliyetlerini sürdüren firmamız,

bu konu da son derece profesyonel hizmet anlayışı içerisin de çalışmaktadır.

⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕

HALI YIKAMA AŞAMALARI

Halılarınızı uzman ekip arkadaşlarımız evinizden kısa sürede alıyor ve en

hızlı şekilde halı yıkama fabrikamıza getiriyoruz.

Halınızın özelliğine uygun olarak tozlarından arındırıyor ve özel

halı yıkama makinelerimiz ile hijyenik şartlarda temizliğini gerçekleştiriyoruz.

Son derece güvenilir ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile faaliyetlerimizi sürdüren firmamız,

yıkama esnasın da kullanılan deterjanları da özel olarak seçmektedir.

⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕

 

HALILARINIZI SAĞLIKLI KOŞULLARDA TEMİZLİYORUZ

Son derece güvenilir hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdüren firmamız,

ilkeli ve dürüst çalışma prensibi ile hizmetlerini sürdürmektedir.

En teknolojik halı yıkamak makineleri bünyemiz de mevcut olup,

halılarınızı bu makinelerimizde sorunsuz bir şekilde yıkıyoruz.

⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕

 

HİJYEN TEMİZLİK VE SAĞLIK

Halıların sadece temizlenmesi mikroplarından arınmış olması demek değildir.

En ince noktasına derinlemesine işleyen kirler ve mikroplar sağlıksız yaşam alanları oluşturuyor.

Bu nedenle halıların son derece profesyonel ellerde güvenle yıkanması son derece önemlidir.

⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕

 

1.SINIF KALİTE

Özellikle de halınızda gezen çocuk ya da bebeğiniz varsa bu sağlıksız ortam daha önemli sorunlara sebebiyet verebilir.

Avrupa standartlarında Başakşehir hali yıkama olarak hizmet veren firmamız Başakşehir ve çevresine bu hizmeti hızlı bir şekilde ulaştırmaktadır.

⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕

 

HIZLI VE GÜVENLİ HİZMETİN DOĞRU ADRESİYİZ

Firmamız halı temizliğinde birinci sınıf hizmet sunarak son derece güvenilir firmalar arasında yer alıyor.

Güler yüzlü çalışanlarımız ile adresinize hızlı bir şekilde ulaşarak halılarınızı sizden alıyor ve en kısa sürede yıkayarak size sağlıklı ve temiz bir şekilde halınızı teslim ediyoruz.

⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕

 

ETİK HİZMET ANLAYIŞI 

Halı temizliğinde halınızın özelliği ve dokumasına uygun olarak temizlik hizmetlerini başlatan firmamız,

halınıza zarar vermeden temizlik hizmetini gerçekleştiriyor.

Başakşehir halı yıkama olarak hizmet veren firmamızın hizmetlerinden yararlanarak halı temizliğini güvenilir hizmet sunan firmamıza verebilirsiniz.

Profesyonel ve güvenirli halı yıkama firmalarından alacağınız halı yıkama hizmetinde firmamız ilk tercih edeceğiniz firmalardan biri olup,

son derece etik hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdürüyor.

⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕

 

Dilediğiniz zaman bize ulaşarak hizmetlerimizden yararlanabilir ya da kaliteli halı yıkama hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕

0850 346 98 46

 

Halı yıkama günümüzde bir sektör hâline gelmiş durumda. Daha pratik yollarla halıları temizleyen sektördeki firmalar, oldukça kolay ve temiz bir hizmet sunduğu için vatandaşlar artık halılarını hiç tereddüt etmeden bu firmalara veriyor. Bu hizmeti veren Başakşehir halı yıkama firmamız da müşterilere sağladığı avantajlarla bilinmekle beraber her geçen gün faaliyetini artırmaktadır. Bulunduğumuz bu faaliyet de verdiğimiz hizmet, halı yıkamanın tüm aşamalarını içermektedir. Halı yıkama zaten oldukça azametli bir iştir. Bu yüzden insanlar artık üstesinden gelebileceği kolay bir yolla halletme durumunda bu firmalarla anlaşıyor ve halılarını teslim ediyor. Teslim alınan bu halılar ise gelişen teknolojinin, halı yıkama makinaları ile temizlemektedir. Halı yıkamanın doğru bir şekilde ve temiz bir biçimde olmasını istiyorsanız, bu hizmeti sizlere sağlayan firmamızdan da destek alabilirsiniz.

Başakşehir Halı Yıkama Firması

Başakşehir’de halka verdiğimiz bu kaliteli temizlik hizmeti her geçen gün daha da tercihini artırmaktadır. Uyguladığımız halı yıkama tekniklerinden memnun kalan halk, halılarını artık yılda bir kez olmakla birlikte bize göndermektedir. Başakşehir halı yıkama firması olarak teslim aldığımız bu halıları en son kirine kadar dezenfekte etmekteyiz. Yaptığımız temizlik işleri asama aşamadır ve oldukça düzenlidir. Bununla birlikte disiplinli bir şekilde yıkanan halılarınız, değişik temizlik yöntemlerinin aşamalarından geçtikten sonra size teslim edilir. Firmamızın bu kaliteli temizlik hizmetinden yararlanmak için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Başakşehir Halı yıkama Hizmeti

Firmamıza teslim edilen halılarınız ilk olarak türüne göre ayrılmaktadır. Daha sonra sırası geldiğinde diğer halılar ile birlikte yıkanmakta ve temizlemektedir. Diğer halılar derken kastımız, sizin halıyla aynı çeşitte olan halılardır. Başakşehir halı yıkama halılarınızın tozunu aldıktan sonra yıkama işlemine geçmektedir. En iyi şekilde temiz olmasını sağladığımız halılılarınız yıkanma aşamasında iyice köpürtülür ve makinalar yardımıyla yıkanır. Yıkanan bu halılar en son kurutma odasında güzelce kurutulur. Hiç bir şekilde tek bir ıslak bölge kalmadan kurutulan halılılarınız paketlenir ve size gönderilmek üzere hazır hâle gelir. Bunun yanı sıra Firmamızın sunduğu bu garantili hizmet hem disiplin, hem de kalite açısından gayet iyi yapıda bir firmadır.

Başakşehir Halı Yıkama

Halı yıkama her mevsim temizliği yapılması gereken bir ev eşyasıdır. Doğru yıkanıldığı takdirde yıllarca kullanabileceğiniz halılarınızı, bu işi en iyi şekilde yapan firmamıza gönül rahatlığıyla verebilirsiniz. Başakşehir halı yıkama firması olarak verdiğimiz bu hizmette müşterilerimizin memnuniyeti daima ön plandadır. Bu sebepten %100 müşteri memnuniyeti hususunda çalışmaktayız. Hizmet verdiğimiz bu halı yıkama hizmetinde halınızın her tarafı silinmektedir. Sadece önyüzü değil, arka yüzü de temizlenen halılarınız yıkama aşamalarından sonra pırıl pırıl olurlar.  Halı yıkama da düşündüğümüz her detayı, temizlik sırasında kullanmaktayız. Bununla beraber tertemiz olan halılarınız yıkama ve kurutma aşamasından sonra sanki yeni alınmış gibi olurlar. Bu işi yapan firmamız ekipmanları halı yıkama da oldukça tecrübeli ve deneyimli kişilerdir. Başakşehir halı yıkama olarak firmamızda kesinlikle her şeyin en kalitelisini uygulamaktayız. Yöntemlerimiz son derece gelişmiş özelliklere sahip, temizliklerdir. Yaptığımız temizliklerden ötürü ayrıca fiyat hususunda da uygun ücretler talep etmekteyiz. Halınızın yıkanma fiyatlarındaki en önemli faktör zaten boyutu ve uzunluğudur. Buna göre alınan ücretlerde indirim de sağlayabilmekteyiz. Sunduğumuz bu avantajlarla beraber halınızın güzel bir şekilde yıkanmasını sağlayan, firmamıza ulaşarak verdiğimiz hizmet hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizi halı yıkama zahmetinden kurtaracak olan firmamız, her an aktif şekilde çalışmakta ve faaliyetini günden güne artırmaktadır. Sunduğumuz tüm bu fırsatlar, müşterilerimizin en iyi hizmeti alabilmesi içindir. Dilediğiniz zaman   iletişime geçerek halınızı firmamıza gönderebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın!