Ladik Halı Yıkama

LADİK HALI YIKAMA

Ladik halı bir el dokuma halısı olup ülkemizde kuşaktan kuşağa miras olarak geçmiş bir halı türüdür. Çok değerli ve özel bir el dokuma ürünü olan Ladik halı, halılar arasında yıkanma ve temizleme işleminin en zor olduğu halılardandır. Ladik halının yapımında kullanılan boya kök boya olduğu için yıkama esnasında renklerin birbirine karışma ihtimali oldukça yüksektir. Bu yüzden Ladik halıların yıkanma işlemi son derece dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Ladik halılar hassas özellikleri dolayısı ile elde yıkamaya uygun olmayan halılardır. Eğer yıkanması ve temizlenmesi gereken bir Ladik halınız var ise halı yıkamanın en temiz ve en uygun yolu olan Yeditepe halı yıkama fabrikasına başvurmalısınız. Yeditepe halı yıkama fabrikası gerek alanında uzman ve deneyimli personeli ile gerekse halı yıkama esnasında kullandığı kaliteli ürünler ile siz müşterilerine temiz ve sağlam halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Yeditepe halı yıkama fabrikasını seçtiğinize asla pişman olmayacaksınız. Yeditepe halı yıkama ile her türlü halı ve kilim yıpranmadan ve hasar görmeden temizlenmektedir.

Yeditepe Ladik Halı Yıkama

Ladik halılar hassas bir yapıya sahip halılardır. Bu yüzden yıkama işleminin uygun ve doğru yöntemler ile yapılması lazım. Yeditepe Ladik halı yıkama işlemi doğru yöntem ve kaliteli malzemeler ile yapılmakta olup siz müşterilerimize güvenli bir halı yıkama fırsatı sunmaktadır. Yeditepe halı yıkama fabrikamız Ladik halıların yıkama işlemine geçmeden önce halıları kaba kirinden ve tozdan arındırır. Daha sonra halıların yıkama işlemine geçilir. Halıların renklerinin birbirine karışmaması için tek tek yıkanır. Ladik halılar hassas yapılarından dolayı sıcak su ile yıkanmaması gereken halılardır. Ladik halıların yapımında kök boyasının kullanıldığından yukarıda bahsetmiştik. Yıkama esnasında bu boyanın akmaması ve birbirine karışmaması için renk sabitleyici kullanılır. Yeditepe ucuz halı yıkama fabrikamız Ladik halıların renklerini ve yumuşak dokusunu koruması için doğal ve kaliteli temizlik ürünü kullanmaya özen gösterir. Köpükleme aşaması bittikten sonra durulama işlemine geçilir. Kuruması için asılan halılar kuruduktan sonra paketlenerek adrese teslim edilir.

Anahtarlar: Ladik halı yıkama, Halı yıkama Ladik halı temizleme, Ucuz halı yıkama, Halı yıkama fabrikası, Koltuk temizliği, Halı temizleme

Call Now ButtonHemen Arayın!